Kontakty

MOTTO ŠKOLY : UČÍME SE PRO ŽIVOT

Kontakty

KontaktyNázev školy:
Základní škola Praha - Dolní Chabry,
příspěvková organizace
 
Adresa školy:
Základní škola Praha - Dolní Chabry
Spořická 400/34
184 21 Praha 8 - Dolní Chabry            

KDE NÁS NAJDETE

Telefon: ŘŠ, ZŘ: 233544562
           Sborovna: 233544359; 731165605
Webové stránky: www.zschabry.cz
Emailová adresa: zschabry@zschabry.cz


IČO: 70 970 190
IZO: 102 261 385
Red IZO: 600 039 846


Čísla účtů:
213498359/0800 (platby za ŠD, ŠK, obědy, kroužky, ŠvP, výlety, plavání)
123-213498359/0800 (platby za učební pomůcky)

Zaměstnanci školy:

Vedení školy
Jméno FunkceTelefonEmailKonzultační hodiny - po předběžné tel. dohodě
Mgr. Zdenka Chaloupeckáředitelka školy233544562; 734859225reditelna@zschabry.cz Úterý 14:30 - 15:30
Prom.ped. Martin Cutychzástupce ředitelky školy233544562; 736754938zastupce@zschabry.cz Úterý 14:00 - 15:00
Mgr. Vida Karbanovávýchovná poradkyně233544359vychovnyporadce@zschabry.cz Středa 13:00 - 14:00
PaedDr. Lubomír Sládekmetodik prevence233544359sladek.l@seznam.cz Středa 13:40 - 14:25
Monika Jirouškováhospodářka, vedoucí ŠJ283852235; 736754937hospodarka@zschabry.cz 7:30 - 8:00; 9:40 - 10:00
 jiný termín po tel. dohodě
Ing.Libuše Ondruškováekonomka283852235ekonomka@zschabry.cz ---
Třídní učitelé
JménoTřídaEmailKonzultační hodiny
- po předběžné telefonické dohodě
Mgr. Kateřina Chrzová1.Akadlecovaaa@gmail.com Středa 12:00 - 13:00
Mgr. Eliška Třečková1.Btreckova.eliska@email.cz Úterý 7:00 - 7:40
Mgr. Jana Zábojníková2.Azabojana@seznam.cz Středa 11:40 - 12:40
Mgr. Jana Linhartová2.Bjana.linhartmater@seznam.cz Čtvrtek 11:00 - 12:00
Mgr. Miroslava Děvěrová2.Cmiroslavadeverova@seznam.cz Středa 13:00 - 14:00
Mgr.Pavlína Bartošová3.Apavliky@post.cz Středa 13:00 - 14:00
Mgr.Blanka Svachová3.Bb.svachova@centrum.cz Středa 13:00 - 14:00
Mgr.Jaroslav Hudák4.Ajardahudak@seznam.cz Čtvrtek 15:00 - 16:00
Mgr.Ludmila Mašátová4.B lida.masatova@volny.cz Středa 13:30 - 14:00
Mgr.Jakub Linhart5.Akuba.linhart@seznam.cz Středa 13:30 - 14:00
Mgr.Vida Karbanová5.Bvidadvora@seznam.cz Středa 13:00 - 14:00
Bc. Veronika Minaříková     6.Aminarikvera@gmail.com Středa 13:00 - 14:00
Mgr. Petra Brabcová6.Bpetrabrabcova@seznam.cz Pondělí 7:30 - 8:30
Mgr. Barbora Suchánková7.Abaska.suchankova@seznam.cz Středa 10:00 - 11:00
Mgr. Milena Charvátová7.Bmilenacharvatova@seznam.cz Čtvrtek 11:45 - 12:30
Mgr.Lucie Hlaváčová8.Aluciehlavacova@seznam.cz Úterý 11:00 - 11:40
Ing.Pavel Kopta8.Bkoptap@seznam.cz Úterý 13:30 - 14:30
PaedDr.Lubomír Sládek9.Asladek.l@seznam.cz Středa 13:40 - 14:25
Ing.Hana Výborná9.B vybornahana@seznam.cz Úterý 12:00 - 13:00
Netřídní učitelé, asistentka pedagoga, školní psycholog

Jméno

EmailKonzultační hodiny 
- po předběžné
telefonické dohodě
Mgr. Petra Svárovská   ps.lingua@seznam.cz Úterý 10:00 - 10:45
Alexandra Binderalexandra.binder@ymail.com Pondělí 7:45 - 8:45
Petra Brožkovábrozkova@hotmail.com Pondělí 10:45 - 11:30
Mgr. Eva Liberdováeliberdova@seznam.cz Středa 12:45 - 13:30
Mgr. Radka Cvejnováyradka@seznam.cz Úterý 10:55 - 11:40
Mgr. Luděk Jeřábek        jjerabeklu@volny.cz Středa 12:45 - 13:30
Mgr. Jindřich Turekjindraturek@seznam.cz Úterý 13:30 - 14:00
Radana Pejpal Strnadová
as. pedagoga
radanastrnadova@seznam.cz ---
Lenka Netolická
as. pedagoga
netolickalenka@seznam.cz ---
Bc. Renata Lomnická
as. pedagoga
lomnicka@email.cz  ---
Mgr. Jan Sýkora
školní psycholog
psychologzschabry@seznam.czstředa 7:30 - 15:30
Školní družina
JménoFunkceTelefonEmail
Vladislava Mazurovávedoucí vychovatelka, 2. odd. (1.B, 3.A)731165610druzina@zschabry.cz
Radana Pejpal Strnadovávychovatelka 4. odd. (2.C, 3.A)731165610druzina@zschabry.cz
Lenka Netolickávychovatelka 5. odd. (3.B, 3.A)731165610druzina@zschabry.cz
Taťána Štěpánskávychovatelka 3. odd. (2.A, 3.A)731165610druzina@zschabry.cz
Renata Lomnickávychovatelka 6. odd. (2.B. 3.A) + ŠK731165610druzina@zschabry.cz
Marie Šprdlíkovávychovatelka 1. odd. (1.A. 3.A)731165610druzina@zschabry.cz
Školní jídelna
JménoFunkceTelefonEmail
Monika Jirouškovávedoucí ŠJ283852235; 736754937hospodarka@zschabry.cz
Antonín Kňourekhlavní kuchař731361225 ---
Kateřina Richtrovákuchařka731361225  ---
Jeanette Mutombovákuchařka731361225  ---
Alena Jíchovákuchařka731361225 ---
Provozní zaměstnanci
JménoFunkce
Antonín Kňourekškolník - správce hřiště
Radek Lovětínskýškolník - údržbář
Oldřich Fišerškolník - údržbář
Martin Jiroušekuklízeč
Gabriela Sváškováuklízečka
Markéta Lóžiováuklízečka
Zuzana Hejdováuklízečka
HOME Základní škola Dolní Chabry

Created by © 2011/14 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy