Provoz ŠD

Školní družinu při Základní škole Praha - Dolní Chabry tvoří v současné době šest oddělení, čtyři oddělení jsou umístěna do dvou pavilonů, stojících na školní zahradě, dvě oddělení do přístavby školy. Žáci využívají školní hřiště i zahradu pro sportovní a jiné aktivity. Všechna oddělení se svou činností vzájemně propojují, aktivně využívají zájmy dětí různými kroužky a společnými akcemi. Celková kapacita školní družiny je 150 žáků. Přednostně jsou přijímáni žáci 1. - 3. tříd. Na případná zbylá místa zařazujeme žáky  4. tříd, přihlížíme k věku žáků a zaměstnanosti rodičů. Žákům 4. - 9. tříd slouží v době mezi dopoledním a odpoledním vyučováním školní klub. O zařazení žáka rozhoduje ředitelka školy. Školní družina je v provozu v ranních a odpoledních hodinách:

Ranní provoz7:00 – 7:40 (příchod do ranní ŠD je do 7:30)
Odpolední provoz11:40 – 17:00

Odchody ze ŠD: 12:15 – 13:30 a 15:00 – 17:00
Dodržujte prosím termíny odchodů, aby nebyla narušována činnost ŠD.

Platba ŠD

Platba ŠDÚhrada za školní družinu se platí za celé pololetí školního roku předem:
• Na účet č. 213498359/0800 s uvedením variabilního symbolu = osobní číslo dítěte přidělené školou
• V hotovosti u hospodářky školy (jen ve výjimečných případech)

Úhrada ve výši 1250,- Kč za 1. pololetí školního roku (září - leden) je splatná do 10. září.
Úhrada ve výši 1250,- Kč za 2. pololetí školního roku (únor - červen) je splatná do 10. února.

ČINNOST ŠD

ČINNOST ŠDOd října jedenkrát týdně probíhá filmové pondělí, pravidelně navštěvujeme divadlo Jiskra, výstavy a kulturní akce.