Kroužky organizované partnery

TJ ZŠ CHABRY

TJ ZŠ Chabry pořádá cvičení pro děti od 4 do 6 let a pro žáky 1. - 3. tříd každé úterý. Bližší informace najdete na facebooku.

Agentura Crokidy

Více informací zde.

Odpolední kroužek IN-LINE bruslení HEPA OUTFIT

Bližší informace najdete zde

Agentura Kroužky

Nabídka (PC, keramika, in-line bruslení, vědecké pokusy, elektrokroužek, bojové sporty, aerobic), informace a on-line přihlášky na www.krouzky.cz.

Real Expression - angličtina s rodilým mluvčím

Informace na www.realexpression.cz, kontaktní osoba Zuzana Voerman, tel. 774130109, email: info@realexpression.cz.

Hudební škola Yamaha

Hra na flétnu, bližší informace na www.yamahaskola.cz, kontaktní osoba Dagmar Duchková, tel. 603 336 579, email: dagmarduchkova@seznam.cz.

Věda nás baví

Vědecký kroužek pro žáky prvního stupně, informace na www.vedanasbavi.cz, email: info@vedanasbavi.cz.

Malý průzkumník přírody

Malý průzkumník přírody je přírodovědný kroužek pro žáky 1. st. ZŠ v Praze. Přihlašovat se lze na kroužek v průběhu celého roku. Informace o kroužku a přihlášku naleznete na odkaze: www.malypruzkumnikprirody.cz
V případě jakýchkoliv dotazů prosím kontaktujte Ing. Evu Maškovou tel.:739301708, eva.maskova@ekodomov.cz

Florbal - Black Angels